ثبت‌نام در رویداد اوژن جاب‌تاب
this is an event banner

مرکز نوآوری اوژن با همکاری پارک علم و فناوری استان قزوین و بنیاد ملی نخبگان؛ با هدف مهارت افزایی، حمایت و جذب دانشجویان صاحب ایده و استارت‌آپ های حوزه‌ی مهندسی برق "رویداد جاب‌تاب" را برگزار می‌کند.

این رویداد در محورهای مهندسی برق، ترانسفورماتورهای قدرت، شبکه‌های قدرت، متعادل‌کننده سیستم توان و سیستم‌های خورشیدی برگزار می‌شود .

همچنین در این رویداد امکان هم‌سرمایه‌گذاری پارک علم و فناوری قزوین و مرکز نوآوری اوژن بر طرح‌های برگزیده، دسترسی به شبکه‌های موثر تجاری، کاهش ریسک سرمایه‌گذاری، تامین مالی هوشمند و دسترسی به شبکه بازار و تجارب مدیریتی واحدهای صنعتی وجود دارد .

در این رویداد ایده‌پردازان و استارت‌آپ‌هایی که هنوز به مرحله محصول قابل ارائه نرسیده‌اند طرح‌های خود را به دبیرخانه رویداد ارسال می‌کنند و از بین طرح‌های دریافت شده، پس از غربالگری اولیه، تعدادی از طرح‌ها انتخاب می‌شوند. پس از آن از بین شرکت‌کنندگان برگزیده، تعدادی برای حضور در رویداد پایانی انتخاب شده و برای ارائه طرح پیشنهادی خود به داوران آماده می‌شوند.

در روز برگزاری رویداد، صاحبان ایده و استارت‌آپ‌ها، طرح‌های خود را به داوران، مجموعه‌های سرمایه‌گذاری و نیز صاحبان صنایع ارائه می‌کنند و زمینه برای جذب سرمایه و همچنین استقرار تیم‌های نوآور در مرکز نوآوری اوژن و پارک علم و فناوری قزوین فراهم می‌شود.

رویداد جاب‌تاب در راستای طرح هم سرمایه‌گذاری، حمایت و جذب استارت‌آپ‌ها اجرایی شده‌است. در این رویداد، در صورتی که مرکز نوآوری اوژن و پارک علم و فناوری قزوین پس از ارزیابی و تایید ایده‌های نوآورانه، تصمیم به سرمایه‌گذاری روی آن طرح بگیرند، حمایت لازم نسبت به اجرایی کردن طرح‌های منتخب را تامین می‌کنند.

توجه: فایل ورودی حتما باید به فرمت

pdf

و حجم آن حداکثر 2 مگابایت باشد